פנים אמיתיות  
פנים אמיתיות חוזרת בעונה חדשה: התוכנית הראשונה תעסוק בחרדים מבודדים 
 
 אמנון לוי. חוזר בעונה חדשה    צילום: רונן פדידה    
פנים אמיתיות  |
 

אמנון לוי חוזר עם עונה חדשה של "פנים אמיתיות" החל מיום חמישי הקרוב ב-21:00. תוכנית הבכורה תעסוק בסיפורם הטרגי של החרדים שבחרו להתגייס לצה"ל ובכך גזרו על עצמם נידוי משפחתי וחיים של בדידות קשה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

העונה החדשה של "פנים אמיתיות" עם אמנון לוי חוזרת החל מה-22.5, ימי חמישי, בשעה 21:00 בערוץ 10. פרק הפתיחה של העונה עוסק בסיפורם של החיילים החרדים שהתגייסו לצבא ואיבדו את כל עולמם. זה סיפור של קריעה גדולה, קריעה של בחורים מכל עולמם, רק בגלל שהלכו לצבא. הבית החרדי הקיא אותם מתוכו, ובעולם החילוני אין להם מקום.

 

בתוכנית הפתיחה אמנון לוי נפגש עם בחורים צעירים מהעולם החרדי שהתגייסו לצבא ומאותו הרגע ניתקו איתם המשפחות כל קשר. הם מספרים איך החליטו להתגייס לצבא, איך הודיעו למשפחות ואיך נזרקו מהבית בעקבות ההחלטה.

 

 
סיפור קריעה של בחורים מכל עולמם רק בגלל שהלכו לצבא
 סיפור קריעה של בחורים מכל עולמם רק בגלל שהלכו לצבא   צילום: רויטרס (ארכיון) 
 
 

הם מתארים איך הגיעו לבקו"ם לבדם, בלי שאיש ילווה אותם ועל החופשה הראשונה במדים על ספסלים ברחוב. הם מספרים איך זה לעשות שבת על מדים עם כיפה ונשק בגן סאקר בירושלים וכמה זה נפוץ בקרב החיילים החרדים בתחילת שירותם ועל הדרך הקשה עד שהצבא הכיר בהם כחיילים בודדים.

 

"בפנים האמיתיות של החרדים הבודדים" אמנון לוי מציג אספקט חברתי ואנושי שנדחק לשולי הדיון הציבורי בסוגיית גיוסי החרדים ומכריח אותנו להביא בחשבון את הקורבן של החרדים שבוחרים להישמע לקריאה ולהתגייס לצבא.

 

לכל הכתבות והקטעים הנבחרים מהעונה הקודמת של "פנים אמיתיות"

 

 
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by