התוכניות המלאות 
פנים אמיתיות: חיסול אחמד אל ג'עברי 

פנים אמיתיות: חיסול אחמד אל ג'עברי

 
התוכניות המלאות |
 

אמנון לוי משרטט את מבצע חיסולו של רמטכ"ל חמאס אחמד אל ג'עברי, דקה אחר דקה. איך מתנהל מבצע רגיש כזה, מי הם האנשים בשטח, איך מודדים את ההשלכות ואיך מוצאים את האיש שעושה הכל כדי שלא ימצאו אותו. צפו בפרק המלא

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אמנון לוי חוקר את הנושאים שמשפיעים על כולנו ומפרסם את האמת העצובה, השמחה והכואבת בתוכנית תחקירים שמרתקת את כולנו אל המסך.

 

והפעם: אמנון לוי משרטט את מבצע חיסולו של רמטכ"ל חמאס אחמד אל ג'עברי, דקה אחר דקה. איך מתנהל מבצע רגיש כזה, מי הם האנשים בשטח, איך מודדים את ההשלכות ואיך מוצאים את האיש שעושה הכל כדי שלא ימצאו אותו.

 

בכירים במערכת הביטחונית ביניהם פוליטיקאים, מקורות זרים ותושבי הרצועה התיישבו מול המצלמה והציגו תמונה מרתקת. מיקומו של ג'עברי התגלה על ידי סוכן בשטח, כל תושב עזה יודע שסיכול כזה כמו שחוסל בו השבוע אחמד אל-ג'עברי ובנו, מתחיל במשת"פ. ג'עברי ידע שהוא רדוף, שדמו מותר.

 

הוא ידע שברגע שזרועות הביטחון הישראלי ידעו איפה הוא, דינו מוות. הוא גם חי כך. בלי טלפונים ניידים, בלי מגורים קבועים. כמוהו גם כל אנשי חמאס. סלימאן א-שעפי מספר שכשרצו את דעתו של ג'עברי ברצועה אי אפשר היה להגיע אליו טלפונית, בטח לא מייל. איש קשר, שליח מגיע לסף דלתו ומעביר לו את ההודעה.

 

אמנון לוי שואל את פואד בן אליעזר, בתור מי שכיהן כשר ביטחון והורה על חיסול שחאדה, לגבי הנחיצות של חיסול ג'עברי ועל העובדה שנחשב כאיש מתון יחסית שאפשר להגיע איתו להסכמים ענה פואד "הוא היה גבר, כי הוא היה רוצח ולאלה יש מילה. חאפז אל אסד היה רוצח, רבין היה רוצח, אריק (שרון) היה רוצח, רק עם אלה אפשר לעשות עסקים".

 

צפו בתוכנית המלאה.

 
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by